Fundacja Dzielnica Wzajemnego Szacunku 4 Wyznań Fundacja Dzielnica Wzajemnego Szacunku 4 Wyznań

OVERVIEW

The website fundacja4wyznan.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have parsed twelve pages within the web page fundacja4wyznan.pl and found three websites associating themselves with fundacja4wyznan.pl.

FUNDACJA4WYZNAN.PL TRAFFIC

The website fundacja4wyznan.pl is seeing variant quantities of traffic through the year.
Traffic for fundacja4wyznan.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja4wyznan.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja4wyznan.pl

Strona główna

Strona dla osób niewidomych i niedowidzących. Przestrzeń fascynatów historii, kultury i sztuki. Historia, kultura, sztuka. Po śmierci hrabiego Augusta Neidhardta von Gneisenau w 1831 roku, miejscowość wykupuje od rodziny król pruski Fryderyk Wilhelm III.

Kołowrocek.pl przewodnik po Wrocławiu, Sudetach i czeskiej Pradze!

Przewodnik po Wrocławiu, Pradze, Sudetach zaprasza. Oferuje usługi turystyczne dla dorosłych i dzieci, dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych. Na naszej stronie zamówisz doświadczonego licencjonowanego przewodnika wrocławskiego, praskiego, sudeckiego. Możesz wybrać jedną z proponowanych tras lub ułożyć program swojej wycieczki z naszą pomocą, według własnych potrzeb i zainteresowań. Zapraszamy do współpracy nauczycieli, szkoły, biura turystyczne, firmy.

WHAT DOES FUNDACJA4WYZNAN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja4wyznan.pl Mobile Screenshot of fundacja4wyznan.pl Tablet Screenshot of fundacja4wyznan.pl

FUNDACJA4WYZNAN.PL SERVER

I caught that a single root page on fundacja4wyznan.pl took one thousand six hundred and fifty milliseconds to download. I could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
93.157.99.138

We identified that fundacja4wyznan.pl is utilizing the Apache operating system.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

SEE OTHER WEB PAGES

FUNDACJA AGAPE Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Hanny Chrzanowskiej

W ramach przygotowań duchowych do beatyfikacji naszej patronki, służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej w niedzielę 28 stycznia w kościele św. Mikołaja w Krakowie o godz. zostanie wygłoszone świadectwo o przyszłej błogosławionej. Beatyfikacja Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej. Spotkanie kolędowe grupy Majki i ks. Spotkanie grupy Asi Motyl i ks.

Fundacja Agnieszka - Strona Główna

Fundację Agnieszka tworzy zgrany zespół ludzi z pasją. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem, pracujemy na rzecz najbardziej potrzebujących, wkładamy ogromny wysiłek w rozwój fundacji, oraz dążymy niestrudzenie do realizacji jej celów. Dzięki naszej pracy i determinacji Fundacja Agnieszka istnieje i ma tak wielkie osiągnięcia. Nie szukamy poklasku czy podziękowań bo przyświeca nam misja, którą z tak ogromnym wysiłkiem realizujemy. Nasza Grodziskowa Osada Radości służy dzieciom i oso.

Fundacja ALEA

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowany przez grupę inicjatywną - SURVIVAL-PRAKTYK przy Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy AGAPE. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia.

Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Współpraca z SP ZOZ w Kłodzku. Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Fax 71 784 00 49. 10 1090 2503 0000 0006 3000 0423. Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zatrudni lekarza internistę lub lekarza rodzinnego do Przychodni POZ.